That’s Alright With Me

Rankiem chciałabym móc się zatrzymać i zrobić dwa głębokie wdechy. Świeże powietrze i śpiew ptaków to cudowna alternatywa dla rannego pośpiechu. Niestety przez tą lataninę o 8:00 rano nie jest to często możliwe. Dlatego rekompensuję sobie to muzyką, którą włączam w samochodzie czy tą na słuchawkach.

I tak dziś natrafiłam na piękny utwór o miłości… Tak, na utwór o tej bardzo dobrze wszystkim znanej tematyce. Ale piosenka, tak ciepła i miła dla mego ucha, zostawiła chęć bliższego poznania jego wokalistki. Andreya Triana, brytyjska piosenkarka, znana głównie ze współpracy z Bonobo, jest artystą muzyki eksperymentalnej, co w szczególności można zauważyć na jej pierwszym krążku „Lost Where I Belong”(2010). Ja jednak skupiłam się na produkcji z 2015 roku. Album „Giants” to soul w pełnym wydaniu. Jej ciepły głos rozgrzewa jeszcze bardziej poprzez barwne kompozycje takie jak „Lullaby” czy „Gold”. Wokalistka zaprasza słuchacza do swojego świata…

Dużo klawiszowego brzmienia, miejscami połączonego z elektroniką to zestaw jaki proponuję nam Andreya. Dlatego ja dziś zostawiam tu piosenkę -tą o miłości- jako zachętę na zapoznanie się z Triani. „That’s Alright With Me”, Andreya Triana i szybko biegnący poranek.

 

jula

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s