JUST FIVE DAYS TO CALENDAR SPRING!

Zapach świeżych kwiatów, radość tworzenia z nich bukietów, rozmieszczanie ich po całym domu to jedna z najwspanialszych, charakterystycznych rzeczy które dla mnie rozpoczynają sezon wiosenny. Choć zaczyna się to kilka tygodni wcześniej to nie traci to nigdy swojego piękna.W tym marcowym i kwietniowym nastroju zapominam o słodkim wylegiwaniu się długimi wieczorami z aromatyczną herbatą w ręku. Za oknem powoli widzę zmiany, wszystko budzi się do życia. Słońce na niebie wzywa do działania.

Pierwszą rzeczą która wprowadzi na pierwszy rzut oka dużo ciepła i życia to kwiaty w różnych barwach. Na początku sezonu uwielbiam goździki ze względu na ich wytrwałość (jeszcze przy tak zmiennej pogodzie), a także ich prostotę. W kwiaciarniach i na giełdach kwiatowych popularne są także tulipany i irysy, które równie dodają wspaniałego efektu.

Dobrym pomysłem by wprowadzić więcej wiosennego ciepła w dość prosty sposób to dodać jakiś nowy element. (Oczywiście biorąc pod uwagę całą kompozycję i szyk w danym pomieszczeniu). Np. świetnie się sprawdzi nowa innego koloru sofa, lub kolorowa narzuta.

Zbawienne stają się w tym wypadku wszelakie dodatki które uwielbiam. Dzięki nim nie będziemy musieli przemeblowywać całego mieszkania. Dobrane odpowiednio są w stanie zrobić za nas całą robotę.

źródło: Instagram

marta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s